BENTLEY'DEN IKI YENI öZEL VERSIYON!

Sadece beşer adet üretilecekler

İngiliz lüks otomobil üreticisi Bentley oldukça prestijli ve kaliteli iç mekanlarıyla ünlüdür. Bu lüksün kaynağı olarak İngiliz kültürünü gösterebiliriz. Londra'nın Saville Row bölgesi ise yüksek kaliteli kumaşlarıyla ünlü bir yer. Şimdi, Bentley ve Huntsman işbirliği yaparak güçlerini birleştiriyorlar.

Bu özel versiyon araçlar, iç mekanda benzersiz bir deneyim sunacaklar ve sadece seçili Bentley bayilerinden satın alınabilecekler. Bentayga ve Continental GTC Huntsman Edition modelleri, tamamen yeni  ve özel versiyonlar olarak karşımıza çıkıyorlar. Her iki modelden de sadece beşer adet üretilecek. Ayrıca, bu özel otomobilleri satın alan müşterilere Huntsman tarafından özel dikilmiş bir ceket hediye edilecek.

Bentley'nin Mulliner kişiselleştirme departmanı, bu araçların donanımı ve tasarımından sorumlu. Huntsman'ın Baş Terzisi ve Yaratıcı Direktörü Campbell Carey de projede yardımcı olacak. İç mekanda, Huntsman markası kömür rengi ve dört nokta desenli bir kumaş tercih etmiş. Bu kumaşta bal peteği deseni ve çapraz dikişlerde bulunuyor. Markanın logosu,koltuk döşemelerinde ve giriş eşiklerinde yer alıyor ve oldukça dikkat çekiyor.

Ayrıca, bu modeller 22 inç boyutunda özel jantlarla donatıldılar ve Bentley'nin en yeni modellerini temsil ediyorlar. Bentley, sık sık farklı ve sınırlı sayıdaki özel versiyonlarını tüketicilere sunmayı seven bir şirket. Fiyat konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor, ancak bu versiyonların oldukça pahalı olacağı kesin!

İlginizi çekebilir

2023-05-25T16:26:22Z dg43tfdfdgfd